OCT 29

Kredyt we frankach? jest na to sposób
Opublikowany przez: Leon Michalski | Tagi: usługi prawnicze, radca prawny, kredyt, franki | Data: 2017-06-07

Kredyt we frankach szwajcarskich to problem wielu osób.

Niegdyś było to świetne rozwiązanie, jednak aktualnie niesie za sobą spore ryzyko. Dokładnie przeanalizuj zalety i wady kredytu frankowego. Kredyty walutowe są często znacznie tańsze niż kredyty w złotówkach. Często marża oraz oprocentowanie w obcych walutach, są znacznie mniejsze niż w przypadku polskiego kredytu. Skutkiem tego są mniejsze odsetki i ogólny koszt całkowity zaciągniętego kredytu. Wszelkie prognozy na temat wartości obcej waluty są niepewne. Nie można na 100% powiedzieć, czy za jakiś czas frank szwajcarski stanieje, czy wręcz przeciwnie. Trzeba liczyć się z tym, że mogą wystąpić problemy. Bez wątpienia wiele osób skorzystało na kredytach w obcej walucie. Waluta obca może znacząco podrożeć i może okazać się tak, że do spłaty zostanie nam dużo więcej niż było planowane. Zdrożeć może również LIZOR, przez co zwiększy się nasza miesięczna rata. Prawdziwym problem jest jednoczesne drożenie obu tych składowych. 

Równie dobrze zarówno frank, jak i LIZOR mogą tanieć. Jest to sytuacja idealna, powodująca duże zyski dla kredytobiorców. Kredyt we frankach szwajcarskich to ryzyko tak wielkie, jak podczas gier hazardowych. Osoby, które martwią się o swoją przyszłość nie powinny dokonywać tak stresujących inwestycji. Oczywiście dostępna jest pomoc frankowiczom, dzięki czemu można odzyskać część rat wziętego kredytu lub znacząco zredukować wysokość rat.
Duże doświadczenie i szeroka wiedza ekspertów może skutecznie pomóc w problemach wynikających z kredytu we frankach. Zamiana kredytu we frankach na kredyt w złotówkach może skutkować odzyskaniem nawet 1/3 pieniędzy. Raty kredytowe oraz oprocentowanie zostaną wyliczone na nowo, dzięki czemu kredytobiorca otrzymuje mnóstwo korzyści.

Fotografie:

usługi prawnicze

radca prawny

kredyt

franki

Twój komentarz