OCT 29

Najlepsza reklama
Opublikowany przez: Andrzej Gałecki | Tagi: marketing, reklama, pr | Data: 2020-05-18

Reklama jest bardzo potrzebna każdej firmie, dzięki odpowiednim reklamowym działaniom wypromujemy każdy produkt, a firma stanie się popularna na rynku i dzięki temu będzie mieć dużo klientów.
Każdy chce pokazać się z jak najlepszej strony, chce wyróżnić się od konkurencji i zabłysnąć najjaśniej. Agencje reklamowe prześcigają się w pomysłach i zawsze chcą zaproponować inną opcję reklamy lub inny format.

Najbardziej popularna, na ulicach, jest reklama wielkoformatowa czyli tak zwane szyldy reklamowe, bilboardy, plakaty, dzisiaj uliczna reklama to reklama świetlna, kolorowa, bijąca po oczach feerią świateł i widoczna z jak najdalszej odległości. Dzięki odpowiednim logo i kolorom, przypisanym danym firmom, czy produktom możemy odróżnić szybko co dana reklama reklamuje, a szczególna personifikacja danej firmy sprawia, że produkt kojarzy nam się natychmiast z producentem. Wizualna promocja firmy zapada klientowi najszybciej w pamięć, sprawia, że takich właśnie produktów szukamy na półkach w supermarketach, czyli wszelkiego rodzaju filmy reklamowe, zdjęcia, lokowania produktów to najbardziej chwytliwe metody reklamowe. Pytanie jednak - jak można się wyróżnić od konkurencji, jak sprawić by być tym jedynym, bardzo szybko rozpoznawalnym?

Nad tym zawsze pracuje sztab wykwalifikowanych i doświadczonych ludzi, to oni dają propozycje identyfikujące daną firmę, to oni wymyślają najlepsze scenariusze reklamowe. Jeżeli agencja reklamowa jest dobra i jej propozycje od razu wstrzeliwują się w temat, to ma ona bardzo dużo klientów i robi bardzo dużo reklam. Praktycznie każdy produkt, odpowiednio pokazany i rozreklamowany może być najbardziej chwytliwym towarem na rynku, ważna jest ucieczka od monotonności i trafienie bezpośrednio do klienta.

Fotografie:

marketing

reklama

pr

Twój komentarz